Tantra a Nuru masáž

Nuru masáž, vyšší level rozkoše

Energická, erotická, vášnivá. Aj takéto prívlastky patria k masáži NURU. Masáž pochádzajúca z Japonska je naozaj kombináciou všetkého, čo si vaše telo môže priať. O nič menej však nebudú ukrátené ani vaše zmysly. Zážitok, ktorý vám NURU masáž dožičí je doslova extáza a pôžitok o ktorom ste doteraz len snívali.

Oddajte sa svojím chúťkam

Nič intímnejšie ako masáž nuru už neexistuje. Ak poznáte tantru viete, že ide o hranicu vášho pôžitku, no nuru masáž vám tento pôžitok dokonale zaručí. Masáž prebieha „telo na telo“, čo znamená že nahý je klient a aj masérka. Všetko začína v sprche, kde si vás masérka umyje a pripraví vás na cestu poznávania intimity. Po sprche si vás uloží na nafukovací matrac prípadne na FUTON, čo je japonský druh matracu s prírodného (kĺzavého) materiálu. Pýtate sa prečo? Pretože vaše telo splynie s telom masérky. Teraz sa zastavte a pochopte, že nejde o žiadny sexuálny akt. Masérka si vás natrie špeciálnym NURU olejom, ktorý spôsobuje, že vaše telo bude hodiny klzké a pritom sa olej pomaličky bude vstrebávať a starať sa o vašu pokožku. Masérka sa postará o zvyšok vášho tela.

Masáž alebo sex bez nevery

Masérka masíruje celým telom a celou váhou svojho tela. Ležíte na chrbte alebo na bruchu a masérka vás hladí na každom, každučkom mieste vášho tela. Bez výnimky sa dotýka vašich pŕs, penisu alebo u žien klitorisu. Nehľadí na to ,že sa vám zvýši tep a že vaše telo pulzuje akoby ním prechádzalo zemetrasenie. Úplne nahá vám svojimi prsiami prechádza po bruchu až k vášmu prirodzeniu a masíruje, aby vám spôsobila explóziu slasti. Nuru masérka je celý čas pasívna a presne taký by mal zostať aj klient, ktorý počas masáže nič neiniciuje a zostáva rovnako pasívnym.

Niekoľko násobný orgazmus nič nemení na tom, že sa vaša energia uvoľňuje a vaše telo reaguje tak, ako si masérka želá. Masáž prostaty alebo masáž penisu či klitorisu vôbec nie je ničím zvláštna. Vôbec jej nevadí, že ste vzrušený a je to riadne vidno a ani to, že sa svojím prirodzením sa dotýkate jej intímnych partií. POZOR, však na hranice, ktoré sú vysvetlené ešte pred samotnou masážou. Návrhy na príplatky ohľadom sexuálneho aktu sú urážkou masérky i samotnej podstaty NURU. Nejedná sa o erotický salón. Hoci je nuru erotickou masážou, jej podstata je omnoho hlbšia.

Účinok Nuru masáže

Maximálne vzrušenie, zbavenie sa psychických blokov a frustrácie. Nuru masáž vám ukáže nový pohľad a presvedčí vás o dávnej pravde, že kontakt „telo na telo“ je úžasným liekom. NURU gél vyrábaný z špeciálnych morských rias má prospešné účinky na vašu pokožku a navyše príjemnú arómu. Zbavenie sa problémov s intimitou je zaručeným výsledkom. Obohatenie vášho súkromného života alebo vášho vzťahu je podobne pozitívnym účinkom.

Nuru (z jpn. klzký, mokrý) vystihuje charakter masáže, ktorá je iná, ako všetky ostané a pokiaľ chcete zažiť neopakovateľný erotický zážitok a duševné uvoľnenie, nuru nikdy neoľutujete.